úterý 4. července 2017

Festival XcamP můžete sledovat i prostřednictvím videokanálu

Ve dnech 15. 7. 2017 až 22. 7. 2017 se koná v areálu konferenčního střediska Karmel ve Smilovicích u Třince č. p. 79 evangelizační festival XcamP, který pořádá Křesťanské společenství, z. s. při SCEAV. Festival je mezinárodní a mezidenominační. V programu festivalu jsou přednášky, semináře, evangelizační setkání, koncerty, divadelní představení aj. Vzdělávací program je určen pro všechny generace. Evangelizační setkání povede Radek Kolařík, který pracuje jako kazatel ve sboru Bratrské jednoty baptistů - Křesťané Kuřim a je jeho zakládajícím pastorem. Dopolední přednášky prosloví Roland Gustafsson, bývalý luterský misionář v Keni a současný biskup tzv. Misijní provincie ve Švédsku. Festivalu je možno účastnit se i prostřednictvím datových sítí.

Podstatnou část programu XcamPu bude možno sledovat v přímém přenosu on-line na serveru Youtube. Na stránkách www.xcamp.cz naleznete přesné údaje o tom, které části programu budou živě vysílány on-line a také odkaz na příslušný videokanál, kde bude možno přímý přenos sledovat. Doporučujeme ke sledování zejména evangelizační setkání , která se budou konat každý den v 16,30 hod. kromě středy, kdy toto setkání proběhne od 19,45 hod. Na evangelizace v minulých letech přijíždělo přibližně tisíc účastníků.

Před zahájením festivalu XcamP v pátek dne 14. 7. 2017 pořádá Křesťanské společenství, z. s., v 17,00 hod. „Setkání pod stanem pro všechny generace“, které se koná taktéž v areálu konferenčního střediska Karmel ve Smilovicích. Na tomto setkání se bude Petr Jašek, který byl vězněn v Súdánu za hlásání evangelia a pomoc tamním křesťanským sborům, sdílet se svými zkušenostmi z vězení.